Grupa Mediarun:

Program tv

Sprawdź program tv 112 stacji telewizyjnych!

Program TV na dziś - polecamy

23:50 Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Film sensacyjny
czas 95 min
23:05 Program tv dozwolony od 16 lat
Twardziele
Komedia kryminalna
czas 95 min
22:05 Program tv dozwolony od 16 lat
Ted
Komedia
czas 105 min

Program TV na saturday 19 kwietnia 2014

Następne stacje
1/186
Poprzednie stacje
00:50 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Produkcja:: 2013 Włochy

Film przygodowy
czas 100 min
02:35

Telewizja Polska od lat rejestruje "spowiedź życia" osób zasłużonych dla Polski: naukowców, artystów, społeczników, świadków burzliwych wydarzeń historycznych. Ich wypowiedzi podzielone są na 10-minutowe odcinki. Każdy poświęcony jest wybitnej postaci, która opowiada o jednym epizodzie ze swojego życia.

Produkcja:: 2013 Polska

Serial dokumentalny
czas 15 min
04:40
 

.

Przerwa w emisji
czas 35 min
05:15 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Robert, były mąż Hanki, rości sobie pretensje do mieszkania, które zajmuje teraz Wiktoria. Ułatwia to Jerzemu i Wiktorii podjęcie decyzji o wynajęciu wspólnego mieszkania. Mąż Wandy, Janek, ma romans, po powrocie ze spotkania z ową kobietą zostaje przez Wandę zdemaskowany. Nocna rozmowa zapowiada ich rozstanie. Żona Jerzego zaprzyjaźnia się z jego byłą kochanką, Ewą. Maria planuje zemstę na mężu. Wanda nie może się pozbierać po zawodzie, jaki sprawił jej Janek, zaniedbuje siebie i dom. Hanka dowiaduje się, że Adam jest bardzo chory, on wie o tym od dawna i dlatego też nie zgodził się, aby Dorota z nim zamieszkała. U Michała, męża Doroty, pojawia się przełożony Reutta, Waldemar. Informuje go o śmierci Jakuba i o oszustwie, jakiego zmarły dopuścił się wobec Michała. Wiktoria mówi Jerzemu, że Jurek nie jest jego synem. Misternie odbudowany związek pęka. MATKI, ŻONY I KOCHANKI (7) Serial obyczajowy, 53 min, 22 odc. , TVP 1995 Reżyseria: Juliusz Machulski Scenariusz wg pomysłu Wojciecha Jędrkiewicza: Paweł Trzaska, Zdena Sisova, Ryszard Zatorski i Juliusz Machulski Zdjęcia: Witold Adamek Muzyka: Krzesimir Dębski Aktorzy: Gabriela Kownacka, Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Elżbieta Zającówna, Jan Englert, Jan Nowicki, Leon Charewicz, Krzysztof Kiersznowski, Grzegorz Łukawski, Krzysztof Stroiński, Paweł Wawrzecki, Maria Gładkowska, Ewa Gawryluk, Barbara Babilińska, Małgorzata Foremniak, Teresa Lipowska i inni

Produkcja:: 1995 Polska

Serial obyczajowy
czas 60 min
06:15
 

Produkcja:: 2014 Polska

Reportaż
czas 30 min
06:45
 

Świat, w którym żyją niepełnosprawni, nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o wiele mniej wymagają od świata, o wiele więcej od siebie. Rzuceni przez los w nurt niepełnosprawności, są niebywale sprawni. Doskonale wykonują swe wyuczone zawody, są świetnymi sportowcami, wspaniałymi przyjaciółmi. Wiele ich dzieli, gdyż dysfunkcje są różne, ale o wiele więcej ich łączy. Właśnie o ich troskach, stałej walce z własnymi słabościami, o tym jak sobie radzą w trudnych dla nich czasach, będzie mowa w tym programie. Dowiemy się także, jaka jest sytuacja niepełnosprawnych sportowcow w innych krajach Europy.

Produkcja:: 2014 Polska

Magazyn sportowy
czas 15 min
07:00 Program tv dla wszystkich
 

W tym odcinku Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina omówią proces odnawiania się lasu zarówno w sposób sztuczny, jak i naturalny. Leśni przewodnicy zawitają do szkółki. Nie zasiądą jednak w szkolnych ławach, lecz pójdą na pole, gdzie znajdują się kwatery z sadzonkami. Zobaczymy jak wygląda proces wzrostu drzewa, od nasiona do sadzonki. Dowiemy się również, ile nowych drzew rocznie sadzi się w polskich lasach. Marcin Scelina i Kazimierz Nóżka to doświadczeni leśnicy, opiekujący się lasami Bieszczadów. To właśnie oni w tej edycji serii, opowiadają o tym wszystkim, co jest związane z codzienną pracą leśnika (od zadań stricte gospodarczych, po ochronę przyrody, planowanie, realizację lokalnych inwestycji itp.).

Produkcja:: 2014 Polska

Magazyn
czas 20 min
07:20 Program tv dla wszystkich

Program poradnikowy dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, dla tych którzy są właścicielami dużych pięknych ogrodów jak również dla tych, których jedynym ogrodem jest okienny parapet.

Produkcja:: 2014 Polska

Magazyn poradnikowy
czas 25 min
07:45 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Kamila Drecka i Krzysztof Ziemiec to dwie niezwykłe osobowości telewizyjne o uzupełniających się temperamentach. Zapraszają widzów na spotkania z ludźmi wybitnymi, którzy ukształtowali polskie myślenie o świecie. Są wśród nich aktorzy i sportowcy, duchowni i przedsiębiorcy. Program jest opowieścią o naszym zbiorowym losie w okresie ostatnich dekad. Kiedy osobiste biografie splatały się z historią Polski, Europy i świata. Bohaterką tego wydania jest Wanda Półtawska, najbliższa przyjaciółka Karola Wojtyły. Wanda Półtawska przyznaje, że nie modli się do Jana Pawła II, ale z nim rozmawia. Tłumaczy, dlaczego jest radykalną przeciwniczką nie tylko aborcji, ale też zapłodnienia in vitro. Opowiada wreszcie o swoich spotkaniach z młodzieżą i poszukiwaniach autorytetu.

Produkcja:: 2011 Polska

Rozmowa
czas 25 min
08:10 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Program porusza zagadnienia obronności, bezpieczeństwa oraz polskiej myśli technicznej, ale również skupia uwagę na historii i tradycji polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi lepiej poznać te zagadnienia. Szczególne miejsce zajmie problematyka techniczna związana z rodzimą myślą techniczną i krajowym przemysłem obronnym. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. Będziemy również pokazywać żołnierzy podczas wykonywania zadań, skutki procesów restrukturyzacyjnych, efekty profesjonalizacji armii, kondycję wojskowych uczelni oraz udział polskich jednostek w akcjach i misjach NATO.

Produkcja:: 2013 Polska

Magazyn
czas 30 min
08:40
 

Program prezentuje kulisy rozgrywek europejskiej Ligi Mistrzów. Ciekawe wywiady z czołowymi zawodnikami, trenerami, działaczami klubowymi i kibicami.

Magazyn piłkarski
czas 40 min
09:20 Program tv dozwolony od 7 lat
 

Rezerwat Laohu Valley w Afryce Południowej. Grupa naukowców z Li Quan na czele próbuje ratować chińskiego tygrysa, który jest uważany za najbardziej zagrożony wyginięciem ze wszystkich tygrysów i drugi skrajnie zagrożony gatunek ssaka w Chinach. Tygrys chiński jest jednym z mniejszych tygrysów. W ciągu 40 lat człowiek doprowadził do zagłady 4000 osobników. W 1990 roku na wolności naliczono tylko 12 sztuk. Osobniki hodowane w ogrodach zoologicznych są zbyt blisko spokrewnione i jest ich za mało, aby odtworzyć w pełni zdrową populację. Naukowcy próbują stworzyć zastępczą ojczyznę tym drapieżnikom w Afryce Południowej. Jak poradzą sobie z przeciwnościami losu: suszą, zamieszkami, krytyką i śmiercią jednego z tygrysów? Czy uda się uratować gatunek?

Produkcja:: 2011 Francja

Film dokumentalny
czas 60 min
10:20 Program tv dla wszystkich
 

16 października 1978 roku, zaraz po wyborze studenci KUL spontanicznie ogłosili "Nasz Profesor Papieżem". Transparent z tym hasłem przez kilka tygodni nietknięty przez SB, wisiał na frontonie KUL _ u. W 2000 roku Jan Paweł II sam niejako odpowiedział na to wyznanie: "Moje uniwersytety to UJ, KUL i Angelicum w Rzymie.". Tam studiował i pracował. 24 lata pracy w Katedrze Etyki KUL _ u to czas namysłu wokół spraw tak ważnych jak człowiek i moralność filozofii, która ukształtowała się w okresie lubelskim i dlatego ten okres pracy uniwersyteckiej jest tak ważny. Ciąg dalszy tej "posługi myślenia" stanowi cały pontyfikat Jana Pawła II. Jest to pierwszy film dokumentalny (w 60. rocznicę rozpoczęcia pracy na KUL _ u) pokazujący znaczenie naukowego dorobku, który Karol Wojtyła wypracował w ciągu niespełna 25 lat w położonej na wschodzie Polski niewielkiej uczelni, a która stała się jednak intelektualnym fundamentem jego papiestwa. Film opowie o niezwykłych więzach Karola Wojtyły z Lublinem jako miastem. Jego 24 _ letniej pracy na Wydziale Filozoficznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Katedrze Etyki.

Produkcja:: 2013 Polska

Film dokumentalny
czas 60 min
12:55 Program tv dla wszystkich
 

Produkcja:: 2014 Polska

Magazyn kulinarny
czas 35 min
13:30 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Wyjazd Marzeny na konferencję naukową kompletnie dezorganizuje życie wszystkich domowników. Z jednej strony porzucony, bezradny, cierpiący katusze Janusz, z drugiej rozochoceni, fantazjujący o wielkiej imprezie z okazji wolnej chaty Jurek i Stanisław, aż wreszcie rozkoszująca się dręczeniem zięcia Barbara. Atmosfera gęstnieje z godziny na godzinę, by w odpowiednim momencie wykipieć jak mleko. Co na to powie Marzena?

Produkcja:: 2014 Polska

Serial komediowy
czas 30 min
14:00 Program tv dozwolony od 12 lat
 

W ramach akcji "Budzimy do życia" _ w podziemiach kamedulskich kościoła na warszawskich Bielanach w Warszawie odbył się niecodzienny koncert zorganizowany przez Fundację Ewy Błaszczyk Akogo? Fundacja już od ponad 12 lat pomaga dzieciom budzić się ze śpiączki. 7 grudnia 2012 r. odbyło się oficjalne otwarcie pierwszej w Polsce kliniki "Budzik", która została wybudowana przez Fundację Akogo? w całości ze środków pozyskanych od darczyńców, sponsorów, zbiórek publicznych oraz dotacji z UE. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci do kliniki 16 lipca 2013 roku i do tej pory wybudzono już siedmioro dzieci. Ewa Błaszczyk w obliczu tragedii, jaka dotknęła jej córkę, znalazła w sobie siłę i energię, którą zaraża ludzi dookoła. Zjednuje osoby, które chętnie włączają się w jej akcje, by utrzymać ciągłość zabiegów terapeutycznych pacjentów kliniki. Do pomocy może przyłączyć się każdy. W koncercie, oprócz aktorki, wzięli udział m.in.: Krystyna Janda, Kayah, Anna Dymna, Stanisław Sojka, Jerzy Stuhr, Jacek Cygan, Maciej Stuhr, Michał Ziomek, zespół Kamelon. W czasie koncertu zostanie uruchomiona linia SMS _ owa dla widzów chcących wziąć udział w akcji Budzimy do życia. Wystarczy wysłać wiadomość o treści BUDZIMY pod numer 75 250. Koncert prowadzą Maciej Stuhr i Andrzej Poniedzielski.

Produkcja:: 2014 Polska

Koncert
czas 65 min
16:45 Program tv dla wszystkich
 

W odcinku zatytułowanym "Synu, żyjemy" Arturo Mari opowiada o wydarzeniach w klinice Gemelli po zamachu w 1981 roku, gdy wzruszony Włoch odwiedził rannego Jana Pawła II, aby wykonać zdjęcie potwierdzające, iż papież jest ciągle wśród nas.

Produkcja:: 2013 Polska

Serial fabularno-dokumentalny
czas 15 min
17:00

W "Teleexpressie" obok najważniejszych wydarzeń dnia widzowie znajdą  informacje wyjątkowe, oryginalne i ciekawie podane. Wszystko w ekspresowym tempie i w przystępny sposób.

Produkcja:: 2014 Polska

Wiadomości
czas 15 min
17:15

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody dla Polski, Europy i całego świata.

Produkcja:: 2014 Polska

Pogoda
czas 15 min
17:30 Program tv dozwolony od 12 lat

Serial opowiada o perypetiach Ojca Mateusza, 40-letniego proboszcza małej parafii gdzieś na południu Polski, który wraz z Komisarzem Możejko, rozwiązuje różne zagadki kryminalne.

Produkcja:: 2013 Polska

Serial kryminalny
czas 60 min
18:30 Program tv dozwolony od 12 lat

"Ranczo" to serial o małej, spokojnej wsi Wilkowyje. Życie toczy się tutaj niespiesznym rytmem, a sielska równowaga przerywana jest jedynie utarczkami braci bliźniaków, wójta i księdza. Przybycie Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia, całkowicie burzy ten spokój. Jej żywa osobowość i odważne poglądy stają się przyczyną fermentu obyczajowego w tradycyjnej społeczności.

Produkcja:: 2013 Polska

Serial obyczajowy
czas 60 min
19:30

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

Produkcja:: 2014 Polska

Wiadomości
czas 30 min
20:00

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.

Produkcja:: 2014 Polska

Wiadomości sportowe
czas 10 min
20:10

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody dla Polski, Europy i całego świata.

Produkcja:: 2014 Polska

Pogoda
czas 5 min
20:15
 

Orędzie wielkanocne przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski _ arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Produkcja:: 2014 Polska

Przemówienie
czas 15 min
20:30 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Anna Wasiak kłóci się z Olafem _ kochankiem, który nie chce odejść od żony. W trakcie kłótni mężczyzna ulega wypadkowi. Zdesperowana kobieta wzywa na pomoc męża Adama, który jest lekarzem. Adam stwierdza zgon Olafa. Pomaga żonie zatrzeć ślady po jej ostatniej schadzce. Jedyne na czym mu zależy to, żeby Anna od niego nie odeszła. Gdy Orlicz z zespołem zjawia się w domu denata, mieszkanie jest wyczyszczone. Nie ma tropów i podejrzanych. Nawet żona zmarłego, Elżbieta jest poza podejrzeniem, bo ma mocne alibi. Dopiero ocalone resztki z kolacji kochanków wskazują trop. Okazuje się, że za jedzenie zamówione w restauracji płaciła Anna. W trakcie przesłuchania małżeństwo Wasiaków chroni się wzajemnie, dając sobie alibi. Dopiero gdy okazuje się, że Olaf zginął od ciosu, a nie od upadku, Anna oskarża męża o zbrodnię. Jednak Adam nie pozostaje jej dłużny. Czy Orliczowi i Aleksowi uda się odnaleźć prawdziwego mordercę?

Produkcja:: 2013 Polska

Serial kryminalny
czas 60 min
23:20 Program tv dla wszystkich
 

W odcinku zatytułowanym "Synu, żyjemy" Arturo Mari opowiada o wydarzeniach w klinice Gemelli po zamachu w 1981 roku, gdy wzruszony Włoch odwiedził rannego Jana Pawła II, aby wykonać zdjęcie potwierdzające, iż papież jest ciągle wśród nas.

Produkcja:: 2013 Polska

Serial fabularno-dokumentalny
czas 15 min
Program tv dla wszystkich
Program tv dla wszystkich
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program TV opracowany i dostarczony przez AplusC

Teraz w telewizji

10:00-11:50
Głębokie błękitne morze
Dramat obyczajowy
08:35-10:10
Most do Terabithii
Film fantastyczny
08:35-10:50
F/X II
Film sensacyjny
09:20-11:50
09:35-10:15
09:50-10:20
Pingwiny z Madagaskaru
Serial animowany
10:00-10:30
Fineasz i Ferb
Serial animowany
09:35-10:10
Co nowego u Scooby'ego?
Serial animowany
10:00-11:15
Czterej pancerni i pies
Serial wojenny
10:00-10:45
Ligue 1
Magazyn piłkarski
08:35-10:35
Polska _ ZSRR
Hokej na lodzie
10:00-11:00
Blood, Sweat & Gears
Sporty ekstremalne
10:00-12:00
09:00-10:30
09:10-10:50
Polska 2014
Magazyn siatkarski
09:30-10:50
Polska 2014
Magazyn siatkarski
1
2
07:40-11:50
Ty wybierasz
Rozrywka
09:50-10:20
Pingwiny z Madagaskaru
Serial animowany
10:00-10:05
Super Grover
Serial dla dzieci
09:35-10:10
Co nowego u Scooby'ego?
Serial animowany

Nie przegap dzisiaj w TV

Melodramat
godzina: 21:50
czas: 150 minut
Komedia kryminalna
godzina: 23:05
czas: 95 minut
Thriller
godzina: 21:00
czas: 125 minut
Thriller
godzina: 22:10
czas: 140 minut
Film sensacyjny
godzina: 23:50
czas: 95 minut

Współpraca:

Zostań naszym fanem