Grupa Mediarun:

Program tv

Sprawdź program tv 112 stacji telewizyjnych!

Program TV na dziś - polecamy

22:20 Program tv dozwolony od 12 lat
Dramat obyczajowy
czas 160 min
21:05 Program tv dozwolony od 16 lat
Komedia
czas 100 min
21:00 Program tv dozwolony od 16 lat
Komedia
czas 95 min

Program TV na monday 21 kwietnia 2014

Następne stacje
1/186
Poprzednie stacje
22:15 Program tv dozwolony od 16 lat
 

Grupa studentów zaczyna otrzymywac wiadomosci od przyjaciela, który... niedawno zmarł. W wyniku nieudanego eksperymentu odkrywają połączenie z innym, przerażającym światem.

Produkcja:: 2006 USA

Horror
czas 115 min
00:10 Program tv dozwolony od 16 lat

10-letni Michael Myers ma kłopoty w szkole, gdzie jest prześladowany przez kolegę. Sytuacja w domu dodatkowo frustruje chłopca. Michael kocha tylko malutką siostrzyczkę i oszczędza ją, gdy w halloweenowy wieczór zabija domowników oraz prześladowcę. Chłopiec zostaje skazany na odosobnienie w ośrodku psychiatrycznym o zaostrzonym nadzorze, gdzie nad jego terapią czuwa doktor Loomis. Po 16 latach spędzonych w zakładzie Myersowi udaje się uciec. Doktor Loomis domyśla się, dokąd pojechał i rusza za nim.

Produkcja:: 1978 USA

Horror
czas 120 min
03:10

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty o formułę telenoweli dokumentalnej, łączący treści poradnikowe i prawdziwe historie bohaterów poszczególnych odcinków. Dzięki dynamicznej realizacji i osobowościom prowadzących nie jest to jednak typowy program poradnikowy, ale prawdziwe show wnętrzarskie mogące zaciekawić szerokie grono widzów.

Produkcja:: 2014 Polska

Magazyn
czas 30 min
03:40
 

Produkcja:: 2013

Magazyn
czas 20 min
04:00 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Program poświęcony współczesnej muzyce alternatywnej, w którym zostaną zaprezentowane relacje z koncertów, wywiady z artystami, najnowsze teledyski, festiwale muzyczne i nowości płytowe. Nie zabraknie również konkursów, nagród i muzyki takich twórców, jak: Coldplay, Snow Patrol, 30 Seconds to Mars, Elbow, Adele, Duffy, Hey, Kasia Nosowska, Novika, PabloPavo, Julia Marcel, Smolik, Monika Brodka, Strachy na Lachy, Lao Che, NeoRetros oraz wielu innych przedstawicieli rodzimej i światowej awangardy.

Produkcja:: 2014 Polska

Program muzyczny
czas 60 min
05:00 Program tv dozwolony od 12 lat

"Mała Czarna" to program tworzony przez kobiety dla kobiet i o kobietach, a także o ich mężczyznach, uczuciach, świecie. Program, który reprezentuje kobiecą wersję wydarzeń, kobiecy punkt widzenia i kobiecy sposób myślenia. Katarzyna Montgomery i współprowadzące program cięte komentatorki przy małej czarnej rozmawiają o tym, o czym myślą kobiety, a o czym czasem nie mówią mężczyznom: o problemach, uczuciach i stereotypach dotyczących kobiet czyli o tych wszystkich tematach, które dominują w typowych 'babskich rozmowach' czy na kobiecych forach dyskusyjnych. I tak od słowa do słowa odsłania się cała prawda o kobietach....

Produkcja:: 2010 Polska

Talk show
czas 60 min
06:00 Program tv dozwolony od 12 lat
 

W tym programie otwarcie stawiane są pytania, które nurtują każdego z nas i kompetentnie udzielane odpowiedzi, na które wszyscy czekamy. Bo przecież każdy człowiek chce wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Dwukrotnie nagrodzony Emmy, przebój amerykańskiej telewizji _ "The Dr. Oz Show" już w Polsce. Gospodarz tego talk show radzi, jak żyć długo i szczęśliwie, zdrowo. My również możemy poznać jego cenne rady medyczne. Dr Mehmet Oz to uznany amerykański ekspert do spraw zdrowia, autor bestsellerów, wykładowca uniwersytecki, a przede wszystkim światowej sławy kardiochirurg, który pomimo kariery telewizyjnej wciąż praktykuje jako lekarz. Dr Oz zasłynął w "The Oprah Winfrey Show", gdzie od 2004 roku udzielał porad widzom. Zdobył tak wielką popularność, że w 2009 roku zdecydował się stworzyć swój własny talk show i jako gospodarz programu "Doktor Oz radzi" (tytuł oryg. "Dr. Oz Show") odniósł ogromny sukces w amerykańskiej telewizji został dwukrotnie nagrodzony Emmy (2010, 2011). Jego autorski poradnik medyczny ma przystępną formę telewizyjnego show. Do studia, gdzie spotyka się on bezpośrednio z publicznością, dr Oz zaprasza także innych ekspertów z różnych dziedzin medycyny. W trakcie programu otwarcie podejmuje ważne problemy i wyjaśnia zagadnienia zdrowotne, które nurtują każdego z nas. W niezwykle przystępny i klarowny, a przy tym również dowcipny sposób dr Oz przedstawia objawy różnych chorób i schorzeń cywilizacyjnych oraz informuje, w jaki sposób można im zapobiegać. Jak przedłużyć życie, pozbywając się fatalnych przyzwyczajeń lub w porę dostrzegając niepokojące symptomy? Jak zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom, albo też ratować ludzi w sytuacjach zagrożenia? Jak spowolnić nieuchronny proces starzenia i odzyskać młodzieńczy wigor? W tym programie poznajemy sekrety naszego ciała. Dowiadujemy się wszystkiego, o co wcześniej wstydziliśmy się zapytać. Dr Oz pomaga widzom żyć dłużej, wiodąc szczęśliwsze i zdrowsze życie. Dla niego nie ma tematów tabu, ani tym bardziej kłopotliwych pytań.

Produkcja:: 2010 USA

Rozrywka
czas 60 min
07:00 Program tv dozwolony od 12 lat

Serial parodiuje polskie realia szpitalne, kładąc nacisk na relacje w obrębie zespołu medycznego, stosunek pracowników placówki do pacjentów. Postępowanie ordynatora Łubicza z personelem uosabia feudalne stosunki w Polskiej służbie zdrowia, mobbing i wszechwładzę kadry kierowniczej.

Produkcja:: 2004 Polska

Serial komediowy
czas 30 min
07:30 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Bob i Gail Jones są szczęśliwym małżeństwem. Każde z nich ma dobrą pracę, mają ładny dom i spodziewają się dziecka. Tymczasem badania lekarskie, którym pewnego dnia poddaje się Bob wykazują, że jest nieuleczalnie chory i w najlepszym wypadku będzię żył jeszcze tylko kilka miesięcy. Najgorsze jest to, że diagnoza przewiduje jego śmierć jeszcze przed narodzinami upragnionego potomka. Aby pozostawić po sobie jakiś ślad i pamiątkę dla jeszcze nienarodzonego dziecka Bob zaczyna filmować swoje ostatnie miesiące życia, umieszczając na taśmie m.in. wskazówki jak żyć _ wyniesione z własnych doświadczeń.

Produkcja:: 1993 USA

Dramat obyczajowy
czas 150 min
10:00 Program tv dozwolony od 7 lat
 

Czasami najwspanialszych superbohaterów można spotkać we własnych marzeniach. Przekonuje się o tym zagubiony jedenastolatek, Max, który w świat wyobraźni ucieka przed codziennymi problemami domowymi i szkolnymi. Kiedy Max uświadamia sobie, że niesamowici bohaterowie, wspaniałe przygody i niezwykłe moce z jego marzeń mogą być o wiele bardziej realne niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, jego życie całkowicie się odmienia.

Produkcja:: 2005 USA

Film przygodowy
czas 120 min
12:00 Program tv dozwolony od 7 lat
 

Niezwykły film dla całej rodziny w reżyserii Stevena Spielberga w gwiazdorskiej obsadzie. 40-letni prawnik Peter Banning (Robin Williams) bardzo kocha swoją żonę Moirę i dzieci, jednak jest tak zapracowany, że zaniedbuje obowiązki męża i ojca. Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach, zostają uprowadzone jego dzieci, Jack i Maggie. Zrozpaczonego Petera odwiedza wróżka Dzwoneczek (Julia Roberts), która przekonuje go, że jako chłopiec był samym Piotrusiem Panem, a jego dzieci zostały porwane przez okrutnego kapitana Hooka (Dustin Hoffman). Peter musi wrócić do magicznej krainy zwanej Nibylandią, by stoczyć pojedynek z piratem i uwolnić swoje dzieci. Rozpoczyna się niesamowita przygoda.

Produkcja:: 1991 USA

Film fantastyczny
czas 175 min
14:55 Program tv dozwolony od 12 lat

Czarnobrody znajduje się u szczytu pirackiej kariery, kiedy w maju 1718 jego flota rozpoczyna blokadę Charles Town w Karolinie Południowej. Piraci atakują wszystkie zawijające do portu statki. Zatrzymują wielu jeńców, a wśród nich ważne osobistości. Zagrożenie państwowych interesów powoduje, że władze zostają zmuszone do rozprawienia się z piractwem i przywrócenia bezpieczeństwa na szlakach morskich. Ogłoszona w tej sprawie amnestia ma objąć wszystkich piratów, którzy dobrowolnie porzucą przestępczy fach.

Produkcja:: 2006 USA

Film przygodowy
czas 110 min
16:45 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Czarnoskóry Percy Jones (Bernie Mac) żyje w przekonaniu, że ma zawsze rację, zwłaszcza jeśli chodzi o dobrobyt rodziny. Kiedy jego córka Theresa (Zoe Saldana) przyprowadza do domu nowego chłopaka, Simona Greena (Ashton Kutcher), by poznać go z rodzicami, Percy nie wie jeszcze, że chłopak właśnie oświadczył się Theresie i planuje ogłosić tę wiadomość na przyjęciu z okazji 25. rocznicy ślubu Percy'ego i jego żony Marilyn (Judith Scott). Na Percy'ego, który w przyszłym zięciu widział połączenie Denzela Washingtona, Colina Powella i Tigera Woodsa, czeka jednak niespodzianka: okazuje się, że Simon ma zdecydowanie białą skórę.

Produkcja:: 2005 USA

Komedia romantyczna
czas 135 min
19:00 Program tv dozwolony od 12 lat

Czy są pytania bez odpowiedzi? Czy są głupie pytania?
Są i jedne i drugie. Na oba rodzaje tych pytań odpowie GALILEO, jedyny program popularnonaukowy w polskiej telewizji, przybliżający największe atrakcje i tajemnice współczesnego świata.

Produkcja:: 2014 Polska

Program popularnonaukowy
czas 60 min
20:00 Program tv dozwolony od 16 lat

Para młodożeńców postanawia spędzić miesiąc miodowy na malowniczej hawajskiej wyspie. Nieoczekiwanie ich romantyczna podróż zamienia się w przerażający koszmar. Cliff i Cydney (Steve Zahn i Milla Jovovich) postanawiają spędzić swój miesiąc miodowy na jednej z przepięknych hawajskich wysp. Marzą im się leniwe spacery po prawie bezludnych tamtejszych plażach oraz miłe chwile spędzone tylko we dwoje. Niestety, sielanka nie trwa zbyt długo. Na jednym ze szlaków para spotyka wystraszonych turystów, którzy informują ich, że na wyspie doszło do okrutnego morderstwa. Nie wiedząc, co w tej sytuacji robić, Cliff i Cydney decydują się przyłączyć do dwóch innych par. W grupie panuje jednak ogromna nieufność. Nie wiadomo, kto jest wrogiem, a kto sprzymierzeńcem. Rozpoczyna się desperacka walka o przetrwanie. Mroczna opowieść z wciągającą fabułą, nieoczekiwanymi zwrotami akcji i umiejętnie dawkowanym napięciem. Jej twórcą jest specjalizujący się w thrillerach i horrorach David Twohy, scenarzysta Obcego 3 i Ściganego, a także reżyser takich filmów, jak m.in.: Pitch Black, Ciśnienie czy Kroniki Riddicka. Gwiazdami produkcji są piękna modelka i aktorka Milla Jovovich (Piąty element, Joanna d'Arc, Zoolander, cykl Resident Evil) oraz Steve Zahn, znany m.in. z nagrodzonej na festiwalu w Sundance komediowej kreacji w Happy, Texas, oraz z obrazów Co z oczu, to z serca, Chłopaki mojego życia, Prześladowca, Operacja Świt. W obsadzie znalazł się również Timothy Olyphant - urodzony na Hawajach przystojny aktor, który ma na koncie role w Łowcy snów, Dziewczynie z sąsiedztwa, Szklanej pułapce 4 i serialu Deadwood.

Produkcja:: 2009 USA

Thriller
czas 135 min
22:15

Agent FBI Jack Crowford rozpracowuje działającą w Ameryce japońską mafię. Razem z partnerem, Tomem, próbuje pojmać zabójcę - Rogue'a. Tom rani przestępcę, ale nie udaje się go schwytać. Następnego dnia on i cała rodzina zostają zamordowani. W ich domu Jack znajduje tytanową łuskę. Trzy lata później trafia na identyczny ślad w japońskim barze, w którym doszło do zamordowania członków yakuzy. Tymczasem Rogue prowokuje przywódcę triady w Ameryce, Changa, do wojny z yakuzą. Niebawem Jack staje do walki z wrogiem.

Produkcja:: 2007 Australia/USA

Horror
czas 110 min
Program tv dla wszystkich
Program tv dla wszystkich
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program TV opracowany i dostarczony przez AplusC

Teraz w telewizji

07:35-09:05
Karol
Film animowany
07:30-10:00
Gra o życie
Dramat obyczajowy
07:00-08:00
Dynastia
Serial obyczajowy
07:25-08:00
Rodzina zastępcza
Serial komediowy
07:00-08:00
Hawaii 5.0
Serial sensacyjny
07:00-09:00
07:30-08:00
Shakalaka
Sporty ekstremalne
07:00-08:15
Sport+
Magazyn sportowy
1
2
07:40-07:55
Roztańczona Angelina
Serial animowany
07:35-09:05
Karol
Film animowany
07:45-08:10
Totalna Porażka w trasie
Serial dla dzieci

Nie przegap dzisiaj w TV

Komedia
godzina: 21:00
czas: 95 minut
Thriller polityczny
godzina: 22:35
czas: 110 minut
Film sensacyjny
godzina: 20:00
czas: 120 minut
Komedia
godzina: 21:05
czas: 100 minut
Thriller
godzina: 22:15
czas: 155 minut

Współpraca:

Zostań naszym fanem