Grupa Mediarun:

Program tv

Sprawdź program tv 112 stacji telewizyjnych!

Program TV na dziś - polecamy

21:50 Program tv dozwolony od 12 lat
Melodramat
czas 150 min
22:05 Program tv dozwolony od 16 lat
Ted
Komedia
czas 105 min
23:50 Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Film sensacyjny
czas 95 min

Program TV na sunday 20 kwietnia 2014

Następne stacje
1/186
Poprzednie stacje
21:50 Program tv dozwolony od 12 lat

Film z gwiazdorską obsadą: Whoopi Goldberg, Demi Moore i Patrickiem Swayze. Młodzi małżonkowie, Sam i Molly, są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.

Produkcja:: 1990 USA

Melodramat
czas 150 min
03:05 Program tv dozwolony od 12 lat

Dziennikarze 'Uwagi!' starają się docierać do wszystkich, których dotknęła niesprawiedliwość i nieszczęście. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i skandaliczne sytuacje.

Program prowadzą Ryszard Cebula, Zbigniew Łuczyński.

 

 

 

 

Produkcja:: Polska

Magazyn reporterów
czas 15 min
03:20
 

Przerwa w emisji
czas 125 min
05:25 Program tv dozwolony od 12 lat

Dziennikarze 'Uwagi!' starają się docierać do wszystkich, których dotknęła niesprawiedliwość i nieszczęście. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i skandaliczne sytuacje.

Program prowadzą Ryszard Cebula, Zbigniew Łuczyński.

 

 

 

 

Produkcja:: Polska

Magazyn reporterów
czas 15 min
05:40
 

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

Program reklamowy
czas 125 min
07:45

„Maja w ogrodzie" to program poradnikowy dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów.

Produkcja:: Polska

Magazyn poradnikowy
czas 30 min
08:15

W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszystko, co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Widzowie dowiedzą się między innymi, jak dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków, a także które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.

Produkcja:: 2013 Polska

Magazyn poradnikowy
czas 5 min
08:20 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Okońską odwiedza Starzecki (Roman Gancarczyk), który jest kandydatem na stanowisko Prokuratora Generalnego. Informuje, że wie o jej nietypowym zainteresowaniu danymi świadka koronnego. Daje również do zrozumienia, że Okońska może ponieść poważne konsekwencje zawodowe z tego tytułu. Pomoc Agacie w skontaktowaniu się z Hubertem może kosztować ją utratę intratnej posady… Agata i Dębski kontynuują obronę Pietronia _ dróżnika oskarżonego o spowodowanie katastrofy kolejowej. Trudna sprawa obfituje w dramatyczne zwroty _ pojawia się pytanie, kto tak naprawdę pełnił dyżur feralnego dnia. Czy rzeczywiście Pietroń? Bartek broni właściciela biura architektonicznego Klaudiusza Maja (Maciej Marczewski) oskarżonego o posługiwanie się pirackim oprogramowaniem. Wciąż jest zdeprymowany faktem, że Justyna "węszyła" w firmie jego ojca. O co jej chodzi? Dębski i Agata ponownie spotykają się z Hubertem, który podsuwa im kolejny trop w sprawie pożaru fabryki. Nie dość, że nie był on przypadkowy to cała sprawa wygląda na znacznie "grubszą" _ zahacza o styk świata biznesu i polityki. Dębski wciąż nie do końca ufa Hubertowi. Niemniej związek jego i Agaty kwitnie.

Produkcja:: 2014 Polska

Serial obyczajowy
czas 55 min
09:15 Program tv dozwolony od 12 lat

X Factor to widowisko muzyczne, które szuka wokalnych talentów. Program powstał w oparciu o bardzo popularny w wielu krajach brytyjski show o tym samym tytule. Koncerty emitowane będą na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują kto, zwycięży. Nagroda wynosi 100 tysięcy złotych. W loży jurorów zasiądą: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil oraz Maja Sablewska.

Produkcja:: 2014 Polska

Show
czas 110 min
11:05 Program tv dozwolony od 7 lat
 

Mieszkający na przedmieściach miasteczka Black Fallus mały chłopiec, znajduje kawałek dziwnej skały. Wkrótce okazuje się, że spełnia ona jego życzenia. Budzi to zazdrość znajomych dzieci, ale także dorośli chcieliby odebrać chłopcu cudowny przedmiot. Prowadzi to do całkowitego chaosu w miasteczku.

Produkcja:: 2009 USA

Komedia
czas 110 min
14:55 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Oparta na popularnym serialu dla dzieci, zachwycająca wizualnie opowieść o walce dobra ze złem. Świat, w którym toczy się historia, podzielony był niegdyś na cztery części należące do poszczególnych żywiołów. Władcy ognia nie dość jednak było jednego królestwa, postanowił podbić pozostałe krainy. Teraz, sto lat później, pojawia się jednak ktoś, kto może pokonać lud ognia i przywrócić światu równowagę _ Aang, potomek jedynej istoty zdolnej używać wszystkich czterech żywiołów.

Produkcja:: 2010 USA

Film przygodowy
czas 125 min
17:00
 

Shrek pokonał ziejącego ogniem smoka, ubiegł swego rywala lorda Farquata i wreszcie poślubił ukochaną księżniczkę Fionę. "Żyli długo i szczęśliwie", ktoś by pewnie chciał powiedzieć, ale nic z tego! Prawdziwe kłopoty dopiero rysują się na bajkowym horyzoncie Zasiedmiogórogrodu. Po podróży poślubnej Shrek i Fiona udają się z wizytą do rodziców panny młodej. Król Harold i jego małżonka Liliana postanowili poznać wybranka ich córki. Zaproszenie jest tylko dla dwojga, ale Osioł jak zwykle łamie wszelkie konwenanse i zjawia się wraz z młodymi na królewskim dworze. Zgodnie z obawami Shreka, przyjęcie jest raczej chłodne. Ukochana Fiona miała poślubić księcia z bajki, tymczasem poślubiła ogra, co odbiło się na jej urodzie i na przyszłości królestwa. Król Harold pewnie z czasem pogodziłby się z wyglądem córki, ale z tym, że pokrzyżowała jego plany dotyczące korony i fortuny nie pogodzi się nigdy. Król od dawna planował ślub Fiony z "księciem z Bajki", czyli synem Wróżki Chrzestnej. Król nie zamierza zrezygnować ze swych misternych planów z powodu jakiegoś zielonego potwora. Ogr musi zginąć. Do tej roboty król Harold wynajmuje słynnego pogromcę ogrów, Kota w Butach. Pogromca, który okazuje się kłamczuchem i samochwałą, już przy pierwszej konfrontacji ze Shrekiem daje za wygrana i przechodzi na stronę wroga w zamian za ocalenie życia. Nowy rozejm Shreka i Kota w Butach doprowadza do furii Osła, który dotąd miał monopol na przyjaźń z ogrem. Shrek kocha Fionę i bardzo chce ją uszczęśliwić. Dlatego zgadza się na eksperyment, który ma zmienić jego dotychczasowy wygląd tak, aby on i Fiona cieszyli oko królewskich rodziców i ich poddanych.

Produkcja:: 2004 USA

Film animowany
czas 120 min
19:00

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

 

 

Produkcja:: Polska

Wiadomości
czas 25 min
19:25

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.

Produkcja:: Polska

Wiadomości sportowe
czas 10 min
19:35

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody dla Polski, Europy i całego świata.

Produkcja:: Polska

Pogoda
czas 10 min
19:45 Program tv dozwolony od 12 lat

Dziennikarze 'Uwagi!' starają się docierać do wszystkich, których dotknęła niesprawiedliwość i nieszczęście. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i skandaliczne sytuacje.

Program prowadzą Ryszard Cebula, Zbigniew Łuczyński.

 

 

 

 

Produkcja:: Polska

Magazyn reporterów
czas 15 min
20:00 Program tv dozwolony od 12 lat
 

Do Copernicusa trafia kolejny pacjent po niewłaściwie przeprowadzonej operacji w prywatnej klinice. Tym razem również operował Karkoszka senior. Alicja nie zgłasza sprawy do okręgowej izby lekarskiej, lecz informuje o fakcie Michała. Ordynator rozmawia z dyrektorem prywatnej kliniki o tym, aby odsunąć jego ojca od operacji. Tadeusz jest wzburzony zachowaniem syna. Gustaw i Krystyna zamierzają przejąć opiekę nad wnukiem. Mężczyzna nie chce przebierać w środkach i decyduje się na ostrą walkę. Alicja nie wyobraża sobie, że mogłaby stracić Kubę. Jivan wciąż ma problemy z prowadzeniem samochodu, lecz za namową żony postanawia się nie poddawać. Iza bardzo chce zajść w ciążę. Robi wszystkie badania i prosi Jivana o zioła oczyszczające organizm. Magda nie rozumie, dlaczego Piotr wrócił do żony. Nie mieści się jej w głowie, że para planuje dziecko. Aneta Grabowska cierpiąca na bóle nieznanego pochodzenia w końcu zostaje zdiagnozowana. Okazuje się, że przyczyną dolegliwości jest depresja maskowana. Basia coraz lepiej radzi sobie z małymi pacjentami i zaczyna punktować u profesor Pekold.

Produkcja:: 2014 Polska

Serial obyczajowy
czas 60 min
21:00 Program tv dozwolony od 12 lat

Czy sukces można zaprojektować? W przypadku tego programu jest to możliwe! "Project Runway" zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy _ określaną mianem telewizyjnego Oscara. Do tego każdy odcinek show to plejada znanych nazwisk oraz gwarancja najmodniejszych trendów i ogromnych emocji. Program wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program _ Anja Rubik, założycielka marki La Mania _ Joanna Przetakiewicz, projektant mody _ Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Produkcja:: 2014 Polska

Reality show
czas 60 min
22:00 Program tv dozwolony od 12 lat

Lisa Reisert (Rachel McAdams) nienawidzi latania, ale horror, który czeka ją podczas nocnego lotu do Miami nie ma nic wspólnego z lękiem przed szybowaniem w powietrzu. Po wejściu na pokład, Lisa jest miło zaskoczona, gdy okazuje się, że dostała miejsce obok Jacksona (Cillian Murphy), czarującego człowieka, z którym wypiła drinka _ a nawet przelotnie flirtowała _ na lotnisku. Chwilę jednak po starcie, Jackson diametralnie zmienia oblicze i wyjawia powód, dla którego znajduje się na pokładzie: bierze udział w intrydze, której celem jest zabójstwo szefa Ministerstwa Obrony, a Lisa jest kluczem do jego sukcesu. Jeśli odmówi współpracy, zabójca czekający na sygnał od Jacksona zabije jej ojca. Uwięziona na wysokości 30 000 stóp, Lisa nie ma szans na pomoc bez narażenia życia własnego ojca i życia pasażerów. Czas biegnie, a Lisa desperacko szuka sposobu na wydostanie się z rąk bezwzględnego zabójcy i udaremnienie morderstwa.

Produkcja:: 2005 USA

Thriller
czas 105 min
23:45 Program tv dozwolony od 12 lat

Film z gwiazdorską obsadą: Whoopi Goldberg, Demi Moore i Patrickiem Swayze. Młodzi małżonkowie, Sam i Molly, są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.

Produkcja:: 1990 USA

Melodramat
czas 150 min
Program tv dla wszystkich
Program tv dla wszystkich
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 7 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 12 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv dozwolony od 16 lat
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program tv wyłącznie dla widzów dorosłych
Program TV opracowany i dostarczony przez AplusC

Teraz w telewizji

07:45-09:20
Hotel Transylwania
Film animowany
08:00-09:00
Diagnoza morderstwo
Serial kryminalny
07:45-08:15
Jeźdźcy smoków
Serial dla dzieci
07:35-08:35
07:40-11:50
Ty wybierasz
Rozrywka
07:55-08:20
Przygody słoniczki Elli
Serial dla dzieci
07:45-08:15
Jeźdźcy smoków
Serial dla dzieci
07:45-09:20
Hotel Transylwania
Film animowany
07:50-08:20
Młodzi Tytani: Akcja!
Serial dla dzieci

Nie przegap dzisiaj w TV

Thriller
godzina: 21:00
czas: 125 minut
Film sensacyjny
godzina: 23:50
czas: 95 minut
Komedia kryminalna
godzina: 23:05
czas: 95 minut
Melodramat
godzina: 21:50
czas: 150 minut
Ted
Komedia
godzina: 22:05
czas: 105 minut

Współpraca:

Zostań naszym fanem